Як до джерел живлення підключають антенні конструкції?

У самій конструкції антени різновиду «Польська решітка», як відомо, є спеціальний підсилювач. Щоб він почав свою ефективну роботу, вкрай важливо правильно приєднати його до самого джерела живлення. Живлення зазначеного підсилювача антени відбувається завдяки коаксіальному кабелю. Йде такий кабель від антени і до самого телевізора.

Відповідно потрібно буде подбати про приєднання до згаданого коаксіального кабелю правильного блоку живлення. Незважаючи на те, що багатьом користувачам ця дія здасться трохи важкою, а деяким і зовсім неможливою, все ж фахівці відомої української компанії Селтек з багаторічним досвідом у цій сфері вирішили їм у цьому допомогти, надавши вичерпну і цікаву інформацію.

Сьогодні пропонуємо вам разом з нами розглянути найпростіший з варіантів підключення.

Блок живлення: що це і що насамперед важливо зробити?

Блок живлення є сучасним пристроєм для перетворення напруги з побутової електромережі високої в напругу низьку. Ця напруга активно застосовується з метою гарантії електроживлення вузлів електросхеми. Плюс до всього він додатково служить для захисту і подальшої стабілізації напруги живлення. Серед основних етапів підключення виділимо такі:

  • оброблення закінчення кабелю телевізора (повільно й обережно видаліть зовнішню ізоляцію, трохи відступивши від його закінчення всього лише півтора сантиметра);
  • по колу відрізана зовнішня оболонка акуратно знімається;
  • далі зміщуємо назад фольгу з волосками екрана;
  • потім необхідно відступити від цього обплетення, що ви його щойно відсунули, лише 0,5 см і тільки потім уже по колу з центральної жили акуратно зріжте внутрішню ізоляцію.

Після цих дій кабель готовий до подальшого підключення. Його необхідно обережно помістити в місце на кріпленні, що розташоване на самій платі сепаратора блока живлення. До слова, стежте, щоб обплетення кабелю якомога щільніше торкалося до нижнього контактного майданчика, у той час поки сама центральна жила була вставлена в призначений для неї гвинтовий фіксатор.

Потім потрібно буде затиснути до 100% фіксації контакти кабелю і самі гвинти. Правильне підключення телевізора дасть змогу відразу ж побачити канали під час їхнього налаштування або ж процесу сканування. Якщо ж раптом цей блок для живлення хоч ненадовго відключити, не дивуйтеся, якщо зображення погіршиться або зникне.

Якщо раптом вам необхідно замовити товари з групи антенно-фідерні пристрої та іншу оригінальну продукцію, запрошуємо обов’язково відвідати https://selteq.com.ua/uk/antenno-fidernye-ustrojstva/. Це офіційний інтернет-сайт відомої в Україні радіотехнічної компанії Селтек.

Предыдущая статья:



Оставить комментарий