Натяжні стелі із ПВХ і тканинні аналоги: порівняння характеристик

F5sKopjH35rEJQ9mLxNft7Cyu8CjmZedZqmjEdpUcYbXIZNcT-esU23R-b7ssJddlHikdfFz1-IPX4wFzjAOSHlqTpvDCoc8ZcXWJL8o0efqzRUlmW1w4ZCwr7Fo1-ugyYcj1aEGTjZcVD72VvrsRnE

[toc]

Натяжні полотна отримали визнання, як естетично привабливий та доступний спосіб оздоблення стелі. Можна підібрати варіанти для різних приміщень, щоб створити омріяний дизайн. Так, компанія «Чесні стелі» в Києві пропонує широкий вибір відтінків, фактур та конструкцій на вигідних умовах. Прийнявши рішення щодо встановлення натяжних стель, власники будинків та квартир першою чергою задумуються, якому матеріалу надати перевагу. Покриття виготовляються із плівки ПВХ або спеціальної тканини, й мають як спільні, так і відмінні характеристики. Спочатку варто розглянути перші. Усім якісним натяжним полотнам притаманні такі ознаки:

  • швидкий монтаж – терміни залежать від складності проєкту;
  • відсутність потреби у попередньому вирівнюванні перекриття, оскільки й плівка, і тканина маскують під собою всі нерівності та дефекти;
  • за конструкцією приховуються електричні проводи та інші елементи інженерних комунікацій;
  • за полотнами можна додатково встановити шар матеріалу для збереження тепла та шумоізоляції;
  • багатий вибір варіантів підсвічування. Потрібно пам’ятати, що лампи розжарювання не підходять для натяжних стель, адже нагрівання може пошкодити вигляд чи цілісність покриття;
  • тканина і ПВХ безпечні для здоров’я людей і домашніх улюбленців, не шкодять екології.

Натяжні стелі, придбані у надійних виробників, тривалий час зберігають свій початковий вигляд та практичні властивості. Так, гарантійний термін експлуатації складає 12 років.

Чим відрізняються між собою покриття з ПВХ та тканини?

yPAdyxrKZKqv4d1Pf1QE33zJaMSdjZY2l61arFTV-FSV43O_RUT_EbAx8hgokdSfvEoReiqgOGdgx1d4sN8k57ull5x6jKJXXGLBvYEdEz9jeqo7u0vZdziOaYse8eQW8H41cjpvXi_fBvwF7Hta8aI

Різниця між ними полягає у таких аспектах:

  1. Способі монтажу. Плівка потребує застосування теплової гармати, тканина – ні.
  2. Вартості. Текстильні полотна переважають у ціні аналоги із ПВХ, іноді – в декілька разів.
  3. Ступеню водонепроникності. Вироби з ПВХ здатні втримати навіть 100 л води при затопленні зверху. Тканинна стеля, навіть якщо й затримує вологу, то лише впродовж недовгого часу, далі доведеться її перефарбовувати або проводити заміну.
  4. Асортименті фактур. З плівки може бути виготовлене матове/глянцеве/сатинове полотно, а текстильні покриття – матові або мають легкий сатиновий блиск.
  5. Еластичності. Здатність плівки розтягуватися дозволяє формувати складні форми, арки та куполи, тоді як тканинні дають змогу реалізовувати стримані за конфігурацією дизайни.
  6. Ширині. Плівка випускається у ширині до 5,5 м, текстильне полотно – до 5,1 м.

В плані кольорових рішень виграє ПВХ – доступно близько 200 тонів і тканина ж дає менше розмаїття. Фотодрук використовується для обох матеріалів. Проте, перевага другої – показний вигляд, який є ідеальним для ефекту розкоші, та можливість покрити фарбою будь-якого відтінку, як тільки виникло бажання внести зміни в інтер’єр.

У чому особливості догляду за натяжними полотнами з різних матеріалів?

DYbSlGzYC-gowfan1ejlf0-YkS0QfjsBk4z7axRTUxclDB03gouh6awUACscYspREZr9KkQHYoy6gvRLKW8VElvGhMcFrccejkKP_j_QmngDQoQ5IK6Jroja9_dptzoYPapkxEGBcI4RXL070unsr-8

Плівкова поверхня очищається серветкою чи губкою, змоченою у воді, миється з мийними засобами без абразивів та їдких речовин. Щоб повернути глянцевим фактурам блиск, знадобиться спеціальний поліроль, також їх можна просто витерти насухо серветкою із мікрофібри після вологого чищення. Тому, якщо хочеться не докладати багато зусиль при догляді, доречно замовити натяжні стелі із ПВХ.

Полотна з текстилю не «люблять» вологи. Мийні засоби можуть використовуватись тільки у тому разі, коли потрібно позбутися сильних забруднень, плям, і сухе чищення тканиною, щіткою або порохотягом не допомагає. В процесі не слід допускати сильного тертя, аби не пошкодити волокна. Для тривалого збереження красивого зовнішнього вигляду добираються щітки (ручні чи для порохотяга) з м’яким ворсом.

Предыдущая статья:



Оставить комментарий