Як придбати сучасну квартиру у передмісті Києва

ЖК «Піонерський квартал 2»

Компанія-девелопер «Доброград» працює на будівельному ринку 8 років. Перші проєкти почали втілюватися у 2011-му у передмісті Києва, а сьогодні компанія пропонує придбати квартири у ЖК «Піонерський квартал 2», ознайомившись з особливостями сучасного проєкту на офіційному сайті: https://pionerskiy2.com.ua/kvartyry/. Ринок первинної нерухомості у столиці стрімко розвивається, квартири активно купують молоді родини, жителі інших регіонів, які переїжджають до Києва. Інвестиції у нерухомість, розташовану неподалік від станцій метро, надають можливість зберегти заощадження та примножити капітал.

Переваги придбання квартири у ЖК «Піонерський квартал 2»

ЖК «Піонерський квартал 2»

Звертаючись до представників компанії «Доброград», покупці мають змогу придбати нерухомість безпосередньо від забудовника. Це дозволяє заощадити кошти. Спеціалісти, які працюють у компанії, добре обізнані з сучасними технологіями та мають чималий досвід з реалізації будівельних проєктів.

ЖК «Піонерський квартал 2» у смт Чабани, по вул. Машинобудівників, 16, розташований у 5 хвилинах від станції метро «Теремки», тому його обирають ті, хто не хоче витрачати багато часу на дорогу. Проєкт передбачає будівництво комплексу на 856 просторих квартир з великими кухнями та вікнами. Територію прикрашатимуть зелені зони для відпочинку, а внутрішній двір буде повністю закритим від машин.

Існує декілька причин придбати житло від цього надійного девелопера:

  • можливість придбати різні за площею квартири (36–69 м²);
  • близькість до транспорту (5 хвилин до метро, поряд зупинка автобусів, Одеська траса);
  • розтермінування платежів;
  • дитячі майданчики та зелені зони.

Автономне опалення, вікна від німецьких виробників та утеплення будинку дозволяють суттєво заощадити на комунальних платежах.

Особливості інфраструктури

Родинам з дітьми сподобається безпечність комплексу. Усі під’їзди обладнані домофонами, а консьєржі перешкоджатимуть спробам сторонніх людей зайти на територію комплексу. Зовсім поряд розташований дитячий садочок, а до школи можна дістатися за кілька хвилин. Поблизу є:

  • відділення Нової пошти;
  • ринок;
  • «Фора»;
  • «Нова Лінія».

За 25 хвилин можна дістатися до станції метро «Олімпійська». Будівельники використовують тільки сертифіковані матеріали від провідних виробників. Придбання квартири дозволить стати власником нерухомості з високим інвестиційним потенціалом посеред затишного передмістя Києва.

Предыдущая статья:Оставить комментарий