Визначаємо найкращу газонокосарку

Рейтинг газонокосарок можна визначити, аналізуючи відгуки покупців в інтернеті. Крім того, варто скористатися порадами тих, хто вже випробував той чи інший інструмент. Спробуймо підійти до цього питання виважено та з різних сторін. Щоб визначити найкращу з моделей, потрібно звернути увагу насамперед на використання пального та обсяги робіт, які вона виконуватиме.

Різновиди газонокосарок за типами двигунів

Найпопулярнішими з усіх відомих видів є електричні косарки, на другому місці перебувають бензинові пристрої, третє посідають акумуляторні агрегати. Далі за рейтингом продажів слідують самохідні роботи, а вже на останньому місці в переліку — механічні газонокосарки. Розглянемо характеристики цих пристроїв, щоб самостійно визначитися, який із них буде найкращим.

Газонокосарка бензинова: плюси та мінуси

Бензинова косарка — найкращий варіант для великих площ, без потреби використання кабелю. Достатньо просто заправити бензобак та додати мастила, і вперед. Чудовий варіант косарки для газонів, стадіонів та майданчиків. Дехто вважає недоліками такої моделі необхідність у пальному, потребу в контролі за двигуном, додаванні оливи, заміні фільтрів тощо.

Електрична газонокосарка: переваги та недоліки

Електрична косарка — найкраща для невеликих газонів та присадибних ділянок. Двигун у ній зазвичай достатньо потужний навіть для високої трави, проте для косіння потрібне під’єднання до електромережі. Купити такий пристрій можна не лише в спеціалізованих магазинах, а й онлайн на відповідних сайтах. Травозбиральник таких косарок зазвичай невеликий, тому косіння потребуватиме перерв для його частого звільнення, а також для відпочинку електромотору.

Газонокосарка-робот: вигоди та вади

Така газонокосарка — ідеальний варіант для зайнятих осіб. Функціонує на акумуляторі, який заряджається впродовж короткого проміжку часу (приблизно годину), та працює відповідно до визначених власником завдань і параметрів. Має невисоку потужність та здатний обробляти переважно рівні ділянки без будь-яких механічних перешкод.

Тракторна косарка: ефективність та складнощі

Сучасний потужний агрегат, який зовні облаштований на зразок невеликого трактора. Дуже зручний у користуванні, оскільки такою косаркою можна керувати, сидячи на сидінні, як в автомобілі. Ємність для збирання скошеної трави велика, тому вона дає змогу швидко та якісно скосити чималу площу. Працює на пальному.

Технічне обслуговування косарки-тракторця — складна й копітка справа. Проте, якщо у власника є хист до технічних пристроїв, і його не лякає перспектива частих перевірок двигуна, заміни фільтрів, ножів, — тоді саме такий варіант косарки буде найкращим.

Отже, як бачимо, кожна сучасна модель має свої плюси й мінуси. Проте будь-яка з них може стати тією, що задовольнятиме ваші потреби в якісному косінні трави.

 

Предыдущая статья:Оставить комментарий