Види кабельної продукції

Без кабелів сьогодні неможливе функціонування величезної кількості найрізноманітніших технічних засобів, тому без них не можуть обійтися ні окремі люди, ні великі та маленькі організації. На ринку кабельна продукція представлена ​​у досить великому асортименті, що дозволяє знайти товар для будь-яких умов експлуатації та відповідно до будь-яких вимог. Класифікувати вироби, що розглядаються, можна по-різному, розглянемо, як вони відрізняються між собою за призначенням.

Силові

Кабелі силового типу призначені для того, щоб передавати та розподіляти електроенергію. Їхні струмопровідні жили зазвичай виготовляються з таких матеріалів, як алюміній і мідь. Ізоляційний шар може виконуватися з просоченої олією та різними складами паперу, гуми, поліетилену та ПВХ-пластикату. Оболонки виготовляються з пластмаси, алюмінію або свинцю, які забезпечують потрібний рівень захисту. Змінна напруга, на витримування якого розраховані вироби, що розглядаються, змінюється від 660 В до такої великої величини, як 500 кВ.

Кабелі для зв’язку

Дана продукція застосовується для створення зв’язку провідного типу та сигналізації. Ці кабелі бувають абсолютно різними, вони призначені для функціонування різних частотах. Для організації телекомунікації використовуються високочастотні, а для місцевої відповідно низькочастотні. Жили в даному випадку виготовляються з міді, а для ізоляції може застосовуватися поліетилен, ПВХ-пластикат, спеціальний папір або їх поєднання. Що стосується оболонок, що використовуються, то вони виготовляються з таких поширених матеріалів, як сталь, свинець, пластик і алюміній.

Контрольні кабелі

Ці вироби використовуються для здійснення контролю за об’єктами різного призначення та для з’єднання різноманітних електричних апаратів. Струмопровідні жили створюються з усіх відомих алюмінію та міді. Для ізоляції застосовуються ті ж матеріали, що й завжди гума, ПВХ-пластикат, поліетилен.

Кабелі для керування

Призначення цих виробів ясно з їхньої назви, вони служать для керування різними механізмами та для надійної передачі сигналів, що мають невисоку потужність від датчиків до контрольних технічних засобів. Жили робляться з міді, а шар ізоляції з фторопласту та раніше описаних матеріалів. Всі або тільки деякі жили можуть екрануватися. Оболонка виробів, що описуються, виготовляється з пластмаси, зверху якої для збільшення міцності іноді знаходиться сталевий дріт.

Спеціальні кабелі

Так звані кабелі спеціального призначення використовуються як контрольні, вимірювальні та пристрої, що підключають.

Можливі й інші класифікації кабельної продукції, що ґрунтуються на інших ознаках, але описаний тут поділ на типи використовується найчастіше, оскільки є найбільш зручним та універсальним.

Предыдущая статья:Оставить комментарий