У цій статті ми допоможемо молодим батькам зрозуміти всі тонкощі при виборі важливого транспортного засобу для дитини. Головним і, напевно, найважливішим критерієм при виборі коляски є — вона повинна бути зручною для малюка і справлятися з усім основним функціоналом. Але, майте на увазі, коляска повинна забезпечувати дитині правильний і здоровий розвиток, а мами не повинні відчувати ніяких незручностей при експлуатації.
Необхідно також не забувати, що в колясці дитина буде проводити більшу частину часу поки він ще маленький, і тому вона повинна бути комфортною йому, як в положенні лежачи, так і в сидячому положенні. Перш за все, в період, коли малюк навчиться сидіти, він повинен їздити лежачи. Проблеми у мам виникають якраз, коли дитина вчиться сидіти. Спочатку це дуже складно, поки спина малюка не зміцніла, малюк буде хитатись з боку на бік, нахилятися вперед і назад. Але не потрібно поспішати змінити коляску на літню. Хребет дитини в такому віці ще не сформований і таке навантаження буде негативно впливати на розвиток внутрішніх органів, та й самого хребта дитини. Деякі мами виходять з даної ситуації, застосовуючи як опору під спину подушку. У зимових візках мами підкладають під спину дитини подушку (але, як ви розумієте, — подушка не найкраща опора для незміцнілої спини дитини).
В такому випадку найоптимальнішим варіантом буде вибір дитячої коляски-трансформер.
Ми виділили кілька пунктів, які можна сміливо віднести до переваг колясок-трансформерів.
- Питання про придбання прогулянкового візочка відпадає само по собі.
- За розміром коляска-трансформер набагато менша ніж звичайна класична коляска.
- Даний транспортний засіб в складеному вигляді, незважаючи на свої габарити, займає мало місця.
- Якщо ви вибрали модель з надувними колесами, ви можете бути впевнені, що купуєте справжній позашляховик.
- Перекидна ручка, п’ятиточкові ремені безпеки — важливі складові при виборі коляски. Перекидна ручка дозволяє перевозити малюка обличчям по ходу руху, або проти ходу руху.
- При виборі коляски обов’язково зверніть увагу на міцність рами і вагу товару. Але, хочемо вас попередити, думка про те, що чим потужніша конструкція рами, тим міцніша коляска — міф. Адже візок не танк, він потрібен для прогулянок дитини на свіжому повітрі, а не для перевезення важких предметів. І якщо коляску не перевантажувати, в такому випадку вона прослужити вам дуже довго. Більшість виробників намагаються використовувати легкі сплави алюмінію, що полегшить вагу коляски.
- Особливу увагу зверніть на ширину шасі. Це важливий критерій якщо ви проживаєте в багатоповерховому будинку, і їздити в ліфті вам доведеться по кілька разів на день. У більшості колясок ширина шасі варіюється від 60 до 65 см.
- Особливу увагу зверніть на колеса коляски. Якщо ви вибираєте пневматичні колеса,
- в такому випадку запам’ятайте, що періодично їх необхідно підкачувати. Але якщо ж ви вибираєте коляску з пластиковими колесами, тоді в зимову пору року — не найкращий варіант для прогулянок, так як під час ожеледиці, колеса будуть ковзати.
- Зовнішня оббивка коляски відіграє важливу роль для мами. Адже чим простіше вона в догляді, тим легше для мами буде за нею доглядати.
Наприклад, у багатьох візках використовується поліефірна тканина. Цією тканини властива водонепроникність, теплоізоляційні властивості, пожежна безпека, висока міцність, стійкість до стирання.
Тканина, яка імітує льон. Так як сам льон дуже нетривка тканину, в цьому випадку як домішка додають в льон поліефірні волокна. І після цього тканину стає еластичною, міцною і стійкою і потертостей.
Також спеціально для колясок розробили оббивку, яка імітує котон. До натуральних волокон бавовни домішують поліефірні волокна. Це, як ми вже розглядали, дає тканини більш тривалий термін в експлуатації.
Предыдущая статья: Вешалки: какие бывают?