Особливості протезування зубів на імплантатах

Особливості протезування зубів на імплантатах

Проблеми з зубами та яснами можуть з’явитися у людини в будь-якому віці. Повернути можливість красиво посміхатися ви зможете за допомогою такої процедури, як імплантація зубів. Через що людина може втратити зуби? Причин достатньо. Це може бути травма, погана спадковість чи неправильна гігієна ротової порожнини. В будь-якому випадку, щоб уникнути дискомфорту та комплексів, вам знадобиться вживлення протезів.

Як відбувається відновлення цілісності зубного ряду

У сучасному стоматологічному центрі така процедура є популярною. Кожен день люди приходять до ортодонта, щоб відновити окремий зуб чи декілька зубів, а то й зубний ряд повністю. Встановлення зубних імплантів у львові або в будь-якому іншому місті має на меті вживлення штучного аналога кореня в кісткову тканину. Це означає, що зубні імплантати стають основою для створення нового зуба. Перед початком процедури необхідно почистити порожнину рота, прибравши камінь та наліт. Потім відбувається усунення наявних місць хронічних хвороб в ротовій порожнині, пломбування каріозних дірок. По закінченні лікувальних дій ортодонт за результатами рентгенологічного обстеження обумовлює із пацієнтом вид конструкції і метод її установки.

Після проходження всіх необхідних процедур, вибору матеріалу для кореня, способу його установки, стоматолог зробить місцеву анестезію. Всього за 1 годину у людини з’являється нова основа для зуба. Через деякий час лікар ставить елемент у ротову порожнину.

Які імпланти вибрати?

Сучасна стоматологія пропонує великий каталог, в якому є зубні імпланти, виготовлені з різного матеріалу. Найефективнішою основою вважається титан. Наприклад, титанова конструкція від ізраїльської фірми «АльфаБіо» має такі переваги:

  1. Хімічному елементу не страшна корозія
  2. Апарат не подразнює ясна
  3. Титан не вступає в хімічну реакцію

Які можуть бути недоліки та ризики імплантації зубів? Процедуру не можна проводити людям, які страждають від:

  • серцево-судинних захворювань
  • онкології
  • діабету
  • проблем з сполучною тканиною

Особливості для сеансу відновлення визначить тільки досвідчений лікар. Після установки імплантатів, пацієнту доведеться ретельніше стежити за ротовою порожниною. Крім чищення зубів, рекомендовано користуватися ниткою і мікро-щіточкою, яка дозволить повністю видалити залишки їжі з протеза.

Оримати більше інформації ви зможете відвідавши сайт нашої клініки http://elvirabezvushko.com.ua

Предыдущая статья:Оставить комментарий