Де краще купити зелену карту на авто і яка ціна такої страховки в інтернеті

Страховка авто для виїзду за кордон

Кому і коли потрібна страховка авто для виїзду за кордон

Туристичний або робочий візит за кордон на власному авто потребує придбання Зеленої карти – «автоцивілки» для закордону. Цей поліс (зелена картка ціна) – гарант вашого захисту від відшкодування наслідків ДТП, спричиненого по вашій вині. Страхова компанія візьме на себе усі фінансові зобов’язання, пов’язані з відшкодуванням ремонтом авто потерпілого, оплату лікарняних рахунків та ремонту будівель.

Навіщо потрібна страховка авто для виїзду за кордон? Без грін кард вашу машину не випустять за кордон, це обов’язкова умова швидкого та безболісного проходження митного контролю кордонів з Україною. Згідно з нормами нормативної бази, прийнятої країнами-членами міжнародної системи автострахування, українець, власник транспортного засобу – грузового, легкового або мотоциклу, зобов’язаний придбати грін кард на строк від 15 діб до одного року. При цьому, розмір виплати в разі спричинення дорожньо-транспортної пригоди, буде розраховано згідно із зарубіжними законодавчими нормами.

Де краще купити Зелену Карту на авто

Green Card (договір добровільного страхування автівки) сьогодні можна оформити через мережу з дому або в офісі страхової. Краще потурбуватися про цей документ заздалегідь, тому що придбати його можна не на всіх станціях митного контролю.

Щоб оформити зелену карту, треба надіслати в страхову компанію скан копії:

 1. Технічного паспорту на ТЗ,
 2. Усіх сторінок паспорту або водійського посвідчення
 3. ІНН

Щоб придбати документ онлайн:

 1. Розрахуйте вартість полісу на калькуляторі на сайті
 2. Заповніть поля для зв’язку з менеджерами компанії
 3. Оплатіть послугу.

Вашу страховку ви отримаєте у вигляді електронного документу або за бажанням заберете роздруківку в офісі. Працює також доставка, яку потрібно оплачувати додатково. Перед оформленням обов’язково перевірте наявність даних авта у базі МТСБУ та їх відповідності дійсності. Ви самі обираєте, де вам зручніше купити Зелену Карту на авто.

Скільки коштує страховка на авто для виїзду за кордон

Щоб зробити всі необхідні розрахунки, пов’язані з ціною страховки на авто для виїзду за кордон, скористайтеся онлайн калькулятором, який врахує:

 1. Водійський стаж власника ТЗ.
 2. Рік випуску ТЗ.
 3. Клас авто.
 4. Марку машини або мотоцикла.
 5. Наявність пільг у водія.
 6. Район реєстрації ТЗ.
 7. Регіон проживання власника.
 8. Тип та об’єм двигуна.
 9. Грузовантажність.

Яка ціна Зеленої Карти

Ціна Зеленої Карти
Остаточна Ціна Зеленої Карти залежить від країни, до якої планується поїздка, а також терміну дії полісу. Зелена карта – безпечний спосіб зберегти кошти та нерви.

Ціна Зеленої Карти

Предыдущая статья:Оставить комментарий