Дизайн однокімнатної квартири з балконом

Іноді в однокімнатній квартирі зносять усі перегородки, виходить студійний варіант квартири. Важливо, що господарям не завжди вдається впоратися з дизайнерським завданням, в такому разі краще запросити професіонала. Спроектувати правильно маленькі приміщення – непроста справа.

У квартирі має бути місце для відпочинку, роботи, занять улюбленим захопленням, місце для дитячої, трапез, необхідне місце для прийняття гостей. Маленька квартира стане чудовою, зверніться до фахівця з дизайну інтер’єру, дотримуйтесь його поради.

Найчастіше застосовують варіант – поєднують балкон із кімнатою. На балконі зберігають, непотрібні речі, приміщення перетворюється на склад різноманітного мотлоху. Важливо, не використовувати марно житлоплощу. Згодом виникне питання переобладнання квартири. Існують варіанти розширення квартири за рахунок балкону. Фахівці дають такі поради щодо переобладнання:

  • Створення кімнати у приміщенні балкону;
  • Безпосереднє приєднання до кімнати;
  • Можливо, прибрати віконний балконний блок, провести зонування балкона для збільшення квартири.

Комусь бракує робочого кабінету або місця для тренажера, щоб займатися спортом. Можна в приміщенні балкона помістити вбиральню. Багато залежить від площі балкона, якщо вона невелика, варто візуально продовжити кімнату, а на балконі створити зимовий зад.

Варіант, де знесено стіну під віконним блоком, у приміщенні балкона розміщені рослини, єднання кімнати та балкона відбувається завдяки єдиному покриттю підлоги. В даному випадку це лінолеум із малюнком під ламінат. Завдяки цьому простір виглядає єдиним.

Потрібно провести роботи з утеплення приміщення. Тільки тоді буде комфортно перебувати на території балкона восени – зимовий період. Утеплити балкон не складе особливих труднощів і займе трохи часу. Утеплити стіни, встановити обігрівальний прилад, провести монтаж теплої підлоги. Все це створить сприятливі умови.

Порада:

Правильне оформлення балкону дозволить створити умови для приємного відпочинку. Варто прислухатися до порад дизайнера, врахувати всі найдрібніші деталі. Реалізувати задумане легше, якщо скласти поетапний план. Необхідно придбати елементи декору для оздоблення приміщення.

Як зробити планування однокімнатної квартири з балконом повністю залежить від вас, ваших потреб і, безсумнівно, смаку. На ринку будівельних матеріалів є все для створення унікального та естетичног оприміщення.

Спосіб розширення кімнати за допомогою балкона дуже цікавий. Застосувавши його, ви маленьку кімнату перетворите на повноцінну вітальню, при цьому вона виконуватиме функції спальні. Варто грамотно розставити меблі та всілякі предмети інтер’єру. Важливо те, що, якщо вам потрібно знести стіну під віконним блоком, то цю дію необхідно узгодити в житловому комітеті.

Метод візуально розширює місце, балкон стає житловим приміщення. Є одна перешкода на шляху реалізації розширення квартири, і цеважливо, якщо стіна несуча (міжкімнатою та балконом), то дозвіл на перепланування отримати неможливо. У такому разі доведеться прислухатися до поради, обмежитися лише видаленням балконно-віконного блоку.

Предыдущая статья:Оставить комментарий