«Декатлон Україна»: спортивні товари всесвітньо відомого бренду за ціною виробника

Заняття спортом, туризм та інші види активного відпочинку пов’язані з необхідністю придбати якісні одяг та взуття, спеціальне екіпірування. Від цього в значній мірі залежать результативність тренувань, рівень комфорту та безпеки при високих фізичних навантаженнях, в складних та екстремальних умовах. Якісне спорядження відомих брендів постачається на український ринок за високою вартістю. Але нещодавно в прихильників активного способу життя з’явилася можливість уникнути надмірних витрат. Компанія «Декатлон Україна» пропонує одяг та взуття, аксесуари та спорядження бездоганної якості на вигідних умовах. Це чудова новина для людей, що захоплюються спортом та туризмом.

Декатлон Україна

Decathlon Group: бездоганна якість та прогресивні рішення

Французька компанія створена в 1976 році. Діяльність розпочиналася з супермаркету спортивних товарів на стоянці торгівельного центру. Це був один з перших магазинів, що пропонував великий перелік найменувань та видів виробів різних брендів. Вдала концепція та правильна стратегія призвели до стрімкого розвитку. Згодом компанія розпочала виробництво власної продукції.

«Декатлон» — лише одна з торгових марок, що належать групі. Всього налічується біля 40 брендів. Кожен відповідає за певний напрямок спортивних товарів. Компанія активно розвиває мережу офіційних представництв у різних куточках світу. Появи «Декатлон Україна» з нетерпінням чекали чисельні прихильники активного способу життя.

Продукція бренду відповідає найвищим вимогам:

  • бездоганна якість;
  • великий асортимент;
  • прогресивні матеріали та технології;
  • стильний дизайн.

Мінімальний термін гарантії на всі товари складає 2 роки, на деякі — 5 та 10.

Виробництво в Україні

Продаж спортивних товарів за вигідною ціною — лише один з напрямків діяльності офіційного представництва. «Декатлон Україна» виробляє декілька різновидів продукції:

  • трекінгове взуття QUECHUA для дорослих та дітей. Це міцні та зручні черевики з мембраною та вологонепроникною верхньою частиною;
  • рукавиці для голкіперів KIPSTA;
  • бігові лижі INOVIK. Вони виробляються з щільного поліетилену, скловолокна та деревини. Лінійка представлена моделями для новачків та спортсменів з високим рівнем підготовки;
  • хокейні ключки OROKS. Новачкам виробник пропонує моделі, виготовлені з деревини, досвідченим гравцям — з карбону та скловолокна.

Ці та інші товари бренду можна придбати за найвигіднішою вартістю на сайті компанії. Доставка замовлень здійснюється у всі населені пункти України.

Предыдущая статья:Оставить комментарий