Учебный центр «SkillUP»

Киев, ул.Б.Хмельницкого, 16-22, офис 1501

(044­) 383­-90­-80, (095­) 280­-90­-80,
(063­) 760­-90­-20, (067­) 410­-90­-20

Пн-пт с 10:00 до 18:00

Посетили 35985 раз, 7 Посещений сегодня

Информация о компании взята из открытых источников и не является рекламой.
Администрация сайта не несёт ответственности за неверно указанную информацию.

goit марафон

Отзывы - Учебный центр «SkillUP»

 1. Ответить

  Мне очень нравится, что курс можно совмещать с работой. В нашей группе было много людей, кто в поиске работы, но у другой половины есть основная работа, а новая специальность скорее на перспективу. Я довольна обучением, нравится, что теперь у меня действительно есть шанс на нормальную карьеру и зп. Материал объясняют доступно, информации много, обучение удобное. Лично мне все понравилось, спасибо всей команде!

 2. Ответить

  Пройшла курс, мені сподобалось. Поки не знаю, чи буду працювати, але курси тестування хороші, як для початківця було цікаво та пізнавально. Приємні дівчата куратори, тренер. Досвід явно є плюсом у загальний кошик.

 3. Ответить

  Вітаємо Вікторіє, дякуємо, що звернулись до нас, раді, що змогли вирішити вашу проблему! Окрема вдячність, що написали коментар про вирішення ситуації. Чекаємо вас на курсах!

 4. Ответить

  Ситуація моя наступна — вебінар прикольний, забронював, подзвонили мені, поговорили з менеджером, вирішив брати. Підписуючи договір читайте УВАЖНО! Бо мені стало трохи не до навчання, кошти вже після початку не повертають. Запропонували заморозити та продовжити з іншим тренером пізніше. Повернувся після 3 місяців, без проблем додали до групи, завершую зараз навчання, навіть сподобалось що двох різних тренерів послухав. Дізнався, що можна було курс змінити замість заморозки, може для когось це варіант спробувати іншу професію, якщо тестування не підійшло. Але будьте готові, що кошти не повертають за умовами договору.