Учебный центр «SkillUP»

Киев, ул.Б.Хмельницкого, 16-22, офис 1501

(044­) 383­-90­-80, (095­) 280­-90­-80,
(063­) 760­-90­-20, (067­) 410­-90­-20

Пн-пт с 10:00 до 18:00

Посетили 34750 раз, 1 Посещений сегодня

Информация о компании взята из открытых источников и не является рекламой.
Администрация сайта не несёт ответственности за неверно указанную информацию.

goit марафон

Отзывы - Учебный центр «SkillUP»

 1. Ответить

  Ситуація моя наступна — вебінар прикольний, забронював, подзвонили мені, поговорили з менеджером, вирішив брати. Підписуючи договір читайте УВАЖНО! Бо мені стало трохи не до навчання, кошти вже після початку не повертають. Запропонували заморозити та продовжити з іншим тренером пізніше. Повернувся після 3 місяців, без проблем додали до групи, завершую зараз навчання, навіть сподобалось що двох різних тренерів послухав. Дізнався, що можна було курс змінити замість заморозки, може для когось це варіант спробувати іншу професію, якщо тестування не підійшло. Але будьте готові, що кошти не повертають за умовами договору.

 2. Ответить

  Місяць тому закінчив курси Скілл ап в Америці (переїхали з початком війни). Пішов на курс через небажання працювати аби ким. Роботу моментально після курсів не знайшов, але було кілька співбесід. Подивимось. Курси, якщо ви хоч трохи знайомі з компом, розберетесь, але уроки займають досить багато часу. Хто думає, що за нього все вивчать помиляється. Як вийду на роботу, запишу дружину на курс.

 3. Ответить

  Доброго дня. Хочу розповісти вам, кінцеву історію. Коли спілкування з куратором не дало ніяких результатів, я знайшла контакт власника компанії Евгена Макаренко. Він відповів на моє повідомлення дуже швидко, де розповів що хоче розібратися у цій ситуації, що кошти повернуть та дякую що повідомили мене. На данний момент всі кошти були повернуті, куратор з яким я спілкувалася, була звільненна. Та надали мені можливість продовжити навчання безкоштовно з іншими викладачами та стартувати коли мені буде зручно. Хочу звернутись до людей, що якщо виникає подібна ситуація, не приймайте її, а йдіть до кінця. Так це буде важко але вам допоможуть Pѕ. Я зрадістю прийму від них пропозицію та продовжу навчання.

 4. Ответить

  Я купила курс « Тестувальник програмного забезпечення з нуля» . Щоб не розписувати дуже довго , Курс — повна хуйня ( вибачте , іншого слова не можу сказати ) . Розповідали на безкоштовному вибінарі дуже красиво а по факту вийшло що на лекції ми отримали дуже загальну інформацію зі слайдів і практики від викладача , де чули «ой» ( а чому воно не працює , пізніше повернемося , « я цього не використовую і вам воно не потрібно» і т.д. Далі надсилали домашню роботу з 90% іншим завдання і виконуй як хочеш ( ось у тебе є ютуб , інтернет , інші люди з якими ти навчаєшся ) а якщо виникли якісь проблеми то звертайтеся до ментора ( Регіни) яка відповідає через добу бо різниця у часі 9 годин ( вона знаходиться в Україні а я у Канаді) . А коли я написала куратору ( Аліна) для розмови з нею мені довелося очікувати більше тижня , тому що вона пішла у відпуску ( на що вона сказала мені « має законе право ) а заміни ніякої не було . І з п‘ятиденного спілкування з куратором я отримала в результаті -«кошти не повертаються при самостійному завершенні курсу» , відчула себе повною дурою з якої тупо в наглу знущались , приховування інформації,не надавані відповіді на мої запитання (кілька разів я писала одне і теж запитання ( ігнор)). І нічого страшного що я заплатила 855 канадськи долларів за те щоб зробити домашнє завдання з ютуба , а ще бонусом : стрес , нерви , недосипи , голодування( не вистачало часу , щоб навіть поїсти чи сходити в душ, а в туалет ходила з ноутбуком ) і втрату коштів ( ще не знаю точно ,тому що ,відбувається ця ситуація в даний момент , але 99% що я коштів не отримаю ) . Но я отримала чудовий урок , що перш ніж щось купувати тим паче онлайн , потрібно все ретельно перевіряти . Як би я додумалась зайти раніше на цей сайт .

 5. Ответить

  Если хотите потерять деньги ( 300-600$) ну как говорится- welcome! Преподаватель Наталья ( просит называть её Ташей — что очень странно) на курсе которая не хотя отвечает на вопросы студентов, море непонятной информации которую никто не хочет объяснять и приходится изучать самостоятельно. В группе обсуждения ДЗ на заданные вопросы — все молчат. В группе кстати 40 человек. Главный менеджер Алина вышла на связь только на вопрос — что деньги за курсы они не возвращаю. Теперь самое интересное- что бы устроится на работу Джуном нужно приложить максимум усилий для то чтобы для начала найти, пройти n-ое количество собеседований. ( то есть сидеть без денег но с уникальными знаниями от skill up) . То что они там трындят что можно найти работу в USA это вообще отдельная тема. Ищите работу в другой сфере. Что бы пролезть в IT через qa тестировщика — это миф. Сейчас на этом рынке дураков уже давно нет а конкуренции и так достаточно среди действующих тестировщиков и it шников.

 6. Ответить

  Не йдіть сюди вчитись, якщо сподіваєтесь на працевлаштування. Я була в п’ятірці кращих студентів курсу, у мене високий рівень англійської і знаєте скільки разів мене запросили на співбесіду???? НУЛЬ!!!! Жодного разу. Тому якщо йдете на курс QA, то вас точно нікуди не працевлаштують.

 7. Ответить

  Курсы QA тестирование.Как выходит тут одни мошенники.
  На каждом курсе и вебинаре говорят про гарантию трудоустройства,даже если сейчас зайти на сайт,там об этом пишется,( Именно по этой рекламе с гарантией трудоустройства все и покупают курсы),а по факту они никого не трудоустраивают.Обучение без возможности живого общения,менторы отвечают спустя долгие часы,на все не понятные темы,дают лишь ссылки на простор гугл. Когда просишь ментора по видео связи связаться и объяснить урок — тоже дают ссылки на Гугл и уходят от ответа. Учитель не спрашивает никого, понятен ли урок. А я заплатил на минуточку,18600 грн за курсы. Пытаюсь связаться с руководством,они сбрасывают звонки,все офисы они закрыли.Говорю,верните мне мои деньги,ваши услуги некачественные,они же говорят,что бы я продал этот курс родным или друзьям,но деньги они возвращать не собираются. Уже пишут все кураторы подряд и повторяют одно и тоже. Не рекомендую обучаться у них. Вся эта информация есть на Ютуб и она полностью Бесплатна. Ужас.

 8. Ответить

  Контора здирників та шахраїв. Проплатив половину вартості курсу,іншу половину не мав змоги. Вирішив перед початком курсів повернути гроші. А потім почалось найцікавіше, почали видумувати що завгодно аби тільки не повертати кошти.Тож робимо висновок : якщо мені не повернули кошти перед початком курсів, то про яке повернення коштів може йти мова у разі невдалого гарантованого ними «працевлаштування»,цього навіть немає у їхньому нікчемному договорі.Не ведіться на цю замануху.