Курсы «GoIT»

Посетить сайт

Киев, ул.Е.Коновальца, 36

(050) 366-17-77, (067) 326-95-92

Ежедневно с 9:00 до 21:00

Посетили 37027 раз, 6 Посещений сегодня

Информация о компании взята из открытых источников и не является рекламой.
Администрация сайта не несёт ответственности за неверно указанную информацию.

goit марафон

Отзывы - Курсы «GoIT»

 1. Ответить

  Добридень. Відразу кажу, що курси GoIT не раджу ось по якій причині. Пройшла марафон по дизайну. Все сподобалось. Не дивлячись на те, що зараз без роботи, підрахувала свій бюджет, прикинула, що скоро піду на свою основну роботу, а дизайн буде як хобі, вирішила спробувати. Оформила розстрочку через Моно, перший внесок сплатила. Однак, за день до початку безпосереднього навчання, з*явилась можливість пройти курс по основній професії та влаштуватися на роботу. Тож написала GoIT, що так як навчання ще не почалося, хочу припинити договір та поринути у професійне навчання, яке дасть мені дохід та можливість жити тут і зараз, а не через 2-3 місяці, якщо повезе. Але GoIT така причина не влаштовує, і взагалі, для них будь-яка причина не причина. Вони пропонують заморозку навчання на рік, або оформлення навчання на родича, але кошти треба сплатити вже зараз. Але якщо я не буду і через рік навчатись? Кажуть, що ви ж договір читали, там написано, що розрив зі сторони Замовника не звільняє від обов’язку сплатити. Але в договорі є ще пункт про те, що будь-які зміни в договір можна внести підписанням додаткової угоди. Але у слово «будь-які», виявилось, не входить фінансова сторона. Єдина причина, по якій договір розривається без фінансових зобов’язань, це у тебе має влучити ракета. Банк теж нічого не вирішує, бо розстрочку може припинити лише GoIT, а якщо платити не будеш, то через 90 днів прийдуть колектори та будуть вимагати стягнення боргу! Ментори працюють по детальній методичці, пишуть, що кожен випадок розглядають в індивідуальному порядку, але лине на умовах GoIT. Скажу так, навчання того не варте! Компанія абсолютно не йде на зустріч, гроші для них перед усім. Знаю інші курси, які кошти повертають, але я навіть повернення не хочу (перший платіж за прекурс), просто не стягуйте з мене кошти за послугу, яку я не отримала. З керівництвом з’єднувати не хочуть, пишуть, що це комерційна таємниця. Тож наразі моє спілкування з GoIT зводиться до того, що я намагають вирішити все мирним шляхом, але по факту веду переписку із ментором, який нічого не вирішує, а керівництву все рівно, бо політика компанії — можна змінити будь-які умови договору, але не фінансові! Як результат всьому – нічого особистого, просто сплатіть кошти….

 2. Ответить

  Брав участь у декількох марафонах. По Python та Java у фінальному стримі ведучий звертав увагу на те що знання математики на ціх напрямках прорамування не обов’язкове. А от навпаки на мараоні по Frontend вже інший підсумовувач казав що не їдіть на Python та Java бо там обов’язково треба знати математику. Це про маркетинг та продажі за всяку ціну. А коли нема правди то й нема і довіри. А кошти за навчання немалі, тому без довіри ніяк.

 3. Ответить

  Не рекомендую данні курси. Якщо у вас немає 7+ годин в день на навчання — це будуть викинуті на вітер гроші. Курси позиціонують себе як «для людей котрі працюють» і кажуть що приділяючи 2 години в день на навчання, ви по завершенню курсу точно знайдете роботу. Але по факту, якщо ви ніколи раніше не стикались з програмуванням, ви працюєте і думаєте що 2 години в день це не так і багато, то знайте, що це маркетинговий хід який потрібен щоб заманити як найбільше студентів. Я навчався на курсі FullStack Developer і скажу так, що вже на модулі по JS на лекції підключалось +- 40-50 людей із потоку в 330+. Від лектора на JS ми дізнались що HTML & CSS це взагалі не программування а зараз ми будемо вчитись саме программувати. З цього вийшло те, що на модулі JS відсіялось ще більше людей, і як я розумію, нас об’єднали з іншим потоком. Висновок: з двох потоків в 330+ людей кожен, залишилось 50 чоловік.
  Дійшовши до модулю React, вас будуть гнати ще швидше, бо компанія не зацікавлена щоб ви встигали виконувати всі ДЗ в дедлайн, щоб з вас знялась гарантія на працевлаштування і в кінці курсу послати вас як можна подалі. На питання до клієнт-менеджера про те чому нам казали про 2 години в день а по факту треба весь день сидіти? Вона просто игорнує ці питання. А на пряме звинувачення в обмані, також, читає текст і навіть не відповідає.
  Висновок: курс зацікавленний лише в заробітку грошей, на студентів максимально забивають, вчитись треба 99% часу самому і якщо у вас немає базових знань в цій сфері — сюди йти не варто.

 4. Ответить

  Вчився на курсі FullStack Developer. Раніше з программуванням не мав нічого спільного, повівся на марафон на якому дали під видом «программування» верстку HTML & CSS. Повівся на те, що в мене виходить і можно спробувати, ще й кажуть що 2 години в день якщо приділяти, то точно зможеш вивчитись і знайти роботу. Спочатку все було добре, верстка пройшла, все встигав, але коли почався JS… тут нам сам лектор сказав щоб засвоїти матеріал і розвинути логіку кодингу треба приділяти що найменше 5 ГОДИН В ДЕНЬ! Це не беручи в розрахунок онлайн лекції які йдуть 2 — 3.5 годин, оффлайн лекції які також треба дивитись 2 — 3 години, конспект який треба прочитати щоб бути в курсі що буде на лекції. Тобто, треба приділяти фулл тайм для того щоб щось вивчити. Якщо у вас з’являться питання щодо ДЗ, чи у вас буде проблема яку ви не зможете вирішити самі і вам буде потрібна допомога ментора. Будьте готові чекати відповідь протягом 24 годин, те саме і з перевіркою ДЗ яка йде 24 години. На питання лектору чому нам кажуть що 2 години в день достатньо а по факту треба 5 годин тільки на кодинг. Він прямо каже що це маркетинговий хід. а HTML & CSS взагалі сказав що це не программування і чому компанія презентує це як программування він відповідати відмовився. У підсумку ми маємо що із групи в 320+ людей, до модулю JS дійшли лише 50-70. Бо людей просто надурили тим, що 2 години в день достатньо і HTML & CSS це программування.
  Оцінюю курс на 2 бали лише за те, що матеріал дійсно гарний, але якщо ви не маєте базових знань в цій сфері і не маєте 8 годин в день для навчання, цей курс я не рекомендую. Також вам ніхто не скаже що на курсі бажано мати знання англійської мови, бо потім вам будуть давати документацію по різним бібліотекам на англійській мові . Компанія бездумно набирає людей обманюючи їх. А коли їм прямо кажеш що це обман з їхньої сторони, вони просто ігнорують…

 5. Ответить

  Доброго ранку! Пишу сюди, тому що не знаю куди ще написати.
  Мені 38 років, я інвалід (ДЦП).

  Вже давно хотів спробувати для себе напрямок ІТ.

  Натрапив на марафон з Data Analyst від GoIT.

  Те що було на марафоні мені сподобалося, я так вважав, тому що те що на марафоні і те що під час навчання – кардинально різні речі.
  Я все розумів більш менш нормально, виконав всі домашні завдання добре. Ставлення представників GoIT було теж хорошим, було, під час марафону….
  Потім були роздуми — чи купувати повний курс чи ні. Більшість друзів з якими я радився мене відмовляли, вони вже мали негативний досвід співпраці з GoIT і показували негативні відгуки про GoIT (в тому числі свої власні), але я вирішив дати шанс компанії GoIT. Про що дуже пошкодував і буду шкодувати все своє життя!

  Після початку навчання на повноцінному курсі, я зразу зрозумів, що на марафонs біли квіточки, у тому розумінні, що компанія GoIT на своїх марафонах демонструй найлегше що буде у тому чи іншому напрямку навчання. І це не тільки моя думка – можете почитати справжні відгуки в інтернеті.

  Потім я почав багато чого не розуміти, хоча старався максимально і активно шукав відповіді на питання в інтернеті.
  Доречі, я не один раз проходив навчання на різних курсах і онлайн і офлайн, і тільки на цих курсах від GoIT, я зітнувся з ситуацією, де студенти знають набагато більше за викладача!!!

  Коли я усвідомив, що потрібно припинити навчання, я вирішив про це повідомити компанію.
  Я пишу ментору в особисті – що я не встигаю, мені важко, це відрізняється від того, що було на марафоні, тут як-то кажуть «вища математика». Поверніть мені будь ласка кошти!!!
  А вона мені відповідає: кошти ми вам не повернемо!!! Виберіть інший напрямок!!
  Я пишу: не хочу мати нічого спільного з вашою компанією! Поверніть кошти!!
  Вона: ні! Кошти ми вам не повернемо!!!
  _просто знущання!!! Враховуючи те, що я сказав їй про свою хворобу і про те, що мені бажано не нервувати!!!!
  __перш за все потрібно бути людиною!!! У кожної людини в житті бувають різні ситуації, і потрібно з розумінням… та що я кажу, ви мабуть вперше в житті чуєте про нормально ставлення до людей!

  Поверніть мені будь-ласка суму кредиту, а це 24тис.грн., я закрию кредит «Оплата частинами» і забуду про це все як про страшний сон. Частину цих коштів я беру борг (просто для інформації)

  Я просто не розумію – як можна займатися таким розводом свого ж народу, особливо під час війни в нашій Державі?

  Я також написав листа на ел.адресу Національної премії «Вибір року», тому що наприклад я і не тільки я один, не розумів за що компанія GoIT отримала скільки премій…
  Я заблокував всі ваші телефони всі ваші ел.адреси. я більше ніколи в житті не хочу мати нічого спольного з вашою компанією.
  З вашого дозволу, я цей відгук опублікую у своїх соцмережах та у відповідних групах на Facebook!
  Дякую за увагу!
  Чекаю повернення коштів! Номер моєї картки є у ментора Ірини Рубан!

 6. Ответить

  Скажу коротко. 1. Если у Вас нет много свободного времени (ХОТЯ БЫ 4-5 часов в день). 2. Если Вы не владеете англ. яз (ХОТЯ БЫ на уровне А2). 3. Если Вы не проходили различные марафоны в этой отрасли и сталкиваетесь с этим впервые — Я НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Вывод: если у Вас есть свободное время; знания англ. яз; хоть какие-то знания в этой отрасли — ОДНОЗНАЧНО СТОИТ ПОПРОБОВАТЬ!!!

 7. Ответить

  Закінчила курс web/UX/UI дизайн. Після тижневого марафону був захват, після закінчення курсу — розчарування. Курс позиціонує себе для початківців — загалом він такий і є, але якість курсу дуже низька.
  Розбитий на три блоки: веб дизайн, UX/UI дизайн та дизайн мобільних застоунків. Кожен блок по розрахований на 2 місяці. ПІсля курсу отримуєш початкові знання по Figma та по дизайну. Заявлене вивчення програм в курсі Photoshop та Illustrator мають аж по 1 уроку… але й інші теми по дизайну мають також по 1-2 уроки. Тому детальне і глибоке вивчення на самостійне опрацювання. На навчання потрібно багато часу, не 2-3 години щоденно, як запевняють в GOIT, а 5-6 годин і це мінімум.
  Група складається з 200 студентів. І такі групи набираються через місяць. *

  Стосовно лектора: було таке відчуття, що він погано розібрався в темах які викладає, просто читав презентацію, а коли починав висловлювати свої думки — починалась плутанина. Інколи студенти підказували йому.

  Ментор був неуважний, іноді навіть не читав мої коментарі-питання, а проектну роботу за другий блок перевірив вже після закінчення курсу (і це тому, що постійно питала, коли перевірить роботу). Думаю, в нього багато студентів і не хватає часу на уважну перевірку домашніх завдань.

  Стосовно захисту проектної роботи курсу — на захист дали аж 5 хвилин. Не вкладаєшся — зупиняють, тобто отримані знання викладача не цікавлять, головне вчасно закінчити захист.

  Загалом закінчивши курс зрозуміла — що всі уроки могла б знайти в ютубі самостійно і безкоштовно. Але вирішальним фактором вибору компанії GoIT був посил по працевлаштуванню успішних випускників в свої партнерські IT компанії. На цьому факторі регулярно роблять акцент sale менеджери в телефонних розмовах (спілкувалась з Богданом та Юлією) та на вебінарі після тижневого марафону. На жаль, це маркетинговий хід продажу курсу. Ніхто нікуди не влаштовує, максимум — допомагають професійно скласти резюме та надають сервіси пошуку роботи. Конкуренція на вакансію дизайнера 200-300 чоловік. Ринок дизайнерів перенасичений.

  Мій висновок: не раджу цю компанію для навчання. Весь матеріал можна або ж самому опрацювати або закінчити курси в 2 рази дешевші. І далі розвиватись. Компанія вкладається в агресивну рекламу, але не інвестує в програму навчання та викладачів.

 8. Ответить

  фулл бред написал

 9. Ответить

  не раджу, це ще те «навчання». Ні, ну якщо вам подобається витрачати на 2х годинній лекціі цілу годину на початку, щоб послухати відповіді на ВСІ питання (навіть ті, які легко було б загуглити або зовсім ідіотські) — то тоді може і підійде. Далі лектор буде ще півлекціі пити воду на камеру і просто тицяти на кнопки в програмуліні, іноді пояснюючи що він взагалі робить. А якщо у вас виникне якесь дійсно важливе питання під час виконання дз і ви захочете запитати у ментора якої комбінацією можно відкатити макет на крок назад — вам скажуть, що не знають і де шукати теж не підкажуть. І це я вже не кажу про 3 вводні лекціі, які існують лише для розтягування курсу в часі щоб показати його значущість. Насправді, на них ви не вчити нічого окрім малювання таблички із серіі «ким я бачу себе у вашій компаніі через 10 років». Із плюсів — вони користуються Slack, але через більше ніж 100 людей в группі ви і цей сервіс скоро видалите, бо таку кількість листівок з церковними святами я навіть від своєї бабусі не отримувала.