Салон мебели «Embawood»

Киев, просп.Оболонский, 21Б (ст.м.Героев Днепра)

(067) 223-12-63

Ежедневно с 10:00 до 22:00

Посетили 2285 раз, 1 Посещений сегодня

Информация о компании взята из открытых источников и не является рекламой.
Администрация сайта не несёт ответственности за неверно указанную информацию.

Отзывы - Салон мебели «Embawood»

 1. Ответить

  Покупали тут кровать. Мало того что с доставкой проблемы. Так и качество кровати неахти, обивка ужасная, спустя год начала облазить и она очень скрипит!!! Через год надо покупать новую, но сюда не вернусь.

 2. Ответить

  Привіт, Ярослав! ) У нас майже така ситуація, тільки різниця в тому, що ми ще не побачили меблі! Після замовлення і оплати ліжка в магазині «Ембавуд» м. Бровари, трц»Термінал», 17.12.2016р , нам було обіцяно доставку до(!) 19.01.2017р. Після того, як ми не дочекалися жодного дзвінка від менеджера, 18.01.2017 р під вечір ми поїхали до магазину. Здивовані круглі очі продавчинь сказали все самі за себе! Після їхніх недолугих відмазок, що мовляв, то немає інтенету, попри те, що ми бачили віддалене керування менеджером, яка думала, що ми не в курсі, а потім виявилося що всі менеджери заводу на безкінечній нараді. Так і не сказавши нам нічого конкретного, просто перенесли наше замовлення ще на три з половиною тижні, пообіцявши 5 -6 лютого доставити. 1 лютого ми заїхали до магазину, спитати як ідуть справи, але нам пообіцявши передзвонити, бо вони знов на нараді, так і не подзвонили!От вже 4 лютого, а ні , як кажуть , ні отвєта, ні прівєта від них немає! Навіть одиничку мені шкода поставити за таке скотське відношення!

 3. Ответить

  З десятків компаній в яких мені доводилося купувати меблі та взагалі серед компаній з якими доводилося працювати компанія EMBAWOOD залишила НАЙГІРШЕ враження. З таким відношенням до своїх клієнтів я досі не зустрічався. 27.08.2016 р. в ТЦ Даринок (вул.Біломорська, 1А) був замовлений диван, ТВ-пыдставка, книжкова шафа. 29.08.2016 р. оплачена ПОВНА вартість замовлення. До продавця Ірини жодних претензій не маю: її робота якісна, максимально доброзичливий підхід до клієнта, відзивчивість. ПІСЛЯ ТОГО ЯК ГРОШІ БУЛИ ЗАПЛАЧЕНІ КЛІЄНТ ДЛЯ EMBAWOOD ПЕРЕСТАЄ БУТИ КЛІЄНТОМ І ЙОГО МОЖНА ПРОСТО ХЄРИТИ І ФУТБОЛИТИ ВІД ОДНОГО ВІДПОВІДАЛЬНОГО ЗА ЩОСЬ ДО ДРУГОГО. Так ось: 30.08 — ввечері було доствлено лише диван. На швидку руку зібраний — виявилося що не зовсім правильно він складається, коли почали розбиратися виявилося що таки ЩОСЬ НЕ ТАМ ЗАКРІПИЛИ. ТВ-підставку не доставили ссилаючись на проблему з логістикою. Підставка і книжкова шафа були доставлені на наступний день в 22:00. Під час зборки виявилося що по дорозі погубили деталі (тому що тумбочки були повністю зібрані в магазині). Тоді в 23:00 мені НАМАГАЛИСЯ ПОЯСНИТИ ЩО ДЕТАЛЕЙ НЕМАЄ, А ОТЖЕ Я ЇХ САМ МАЮ КУПИТИ І САМ ЗІБРАТИ, А СЛУЖБА ДОСТАВКИ ТУТ НІ ПРИ ЧОМУ. Покивали головами — забралися проїхали. З того часу мене ФУТБОЛЯТЬ: складальщик — каже передав заяву в службу браку, відповідальний за логістику ЄВГЕН: каже що все зроблять ( от коли не відомо). КОМПАНІЯ ОБІЦЯЄ ПРОТЯГОМ 24 ГОДИН ДОСТАВКУ МЕБЛІВ У ЯКОМУ Б З БРЕНДОВИХ МАГАЗИНІВ Я ЇЇ НЕ КУПИВ.
  ПРОТЕ 4.09.2016 р. — ШІСТЬ днів з моменту оплати замовлення — жодного дзвінка з вибаченням, жодної дії в мою сторону і розібрані меблі- ОТ РЕЗУЛЬТАТ І ВІДНОШЕННЯ ДО КЛІЄНТІВ В EMBAWOOD.
  Висновок: хочете мати зіпсутий настрій, проблеми за ваші гроші, вам подобається назвонювати по всіх відомих телефонах і слухати як вас футболять — купуйте меблі в EMBAWOOD.
  Ставлю один бал за роботу продавця Ірини, мені прикро що така хорошаы професійна людина працює і відповідає за дії СВОГО НЕДОБРОСОВІСНОГО РОБОТОДАВЦЯ — КОМПАНІЮ EMBAWOOD.

Добавить отзыв

Оцените, кликнув на звезды ниже:

Салон мебели для вашего дома Embawood. Находиться на 2 этаже 2-ой части «Dream Town» между ст.м.»Минская» и «Героев Днепра». Здесь широкий ассортимент и не плохое обслуживание. Магазин осуществляет доставку по городу и по всей Украине. Плюсом является возможность покупки мебели в рассрочку.

В наличии всегда есть мебель для спальни и гостиной, столы и стулья, детская мебель, матрасы и разные аксессуары для дома…

 

Не забудьте оставить отзывы о мебельном магазине Embawood в ТРЦ Dream Town

Оставьте свой отзыв о: