Учебный центр «ITEA»

Киев, ул.Машиностроительная, 41

(044) 599-01-79, (093) 193-53-14,
(050) 599-46-63, (068) 847-01-33

Ежедневно с 9:00 до 18:00

Посетили 8915 раз, 1 Посещений сегодня

Информация о компании взята из открытых источников и не является рекламой.
Администрация сайта не несёт ответственности за неверно указанную информацию.

Отзывы - Учебный центр «ITEA»

 1. Ответить

  Кидают на деньги!!!
  Оплатил курсы СММ, менеджер не отвечает, телефоны на сайте не работают, инста нет ответа, нигде нет ответа.
  Не в коем случае не связывайтесь с этой ШАРАГОЙ!!!!!

 2. Ответить

  Доброго дня.
  Проходила я курс QA manual в ITEA education academy. Залишилась дуже невдоволеною. Організації процесу немає ніякої. Лекції всі в записі, той, хто лекції викладає сам собі поставив регламент 30 хвилин на матеріал. Сам плутався в своїх розмовах, та дуже швидко розказував матеріал, так що після його лекцій, треба слухати ще щось в інтернеті, щоб зрозуміти щось.
  Курс не продуманий. Ти спочатку виконуєш домашнє завдання, а потім в наступній лекції тобі трохи пояснюють як його треба було виконати.
  Весь курс в мене в голові було запитання за що такі гроші? На курс 3 місяці я витратила більше 19000 грн! Але за оплату адміністратори нагадували за неділю , бо я платила по місяцям. Також всі брехали на рахунок працевлаштування. Типу якщо закінчиш курс с балами більше 80, то тебе будуть рекомендувати компаніям на роботу. По закінченню курсу з трудом випросили щоб наші всі домашні перевірили, та нам «видали», якщо це можна так назвати сертифікати. Також обіцяли дати безкоштовно заняття з англійської і працевлаштування… То чекаємо по сьогоднішній день….
  Мій висновок, вартість висока, курс зроблено на швидкоруч і не продумано, багато брехні. Не раджу звʼязуватись з цими освітніми організаціями.
  Ps прочитала тут гарні відгуки і мій шок у шоці … все з точністю навпаки. Я за те, щоб клієнт за свої гроші отримав якісний продукт..

 3. Ответить

  Що це таке?! Це шарага… переноси курсів із-за жлобства, бо шукають хто прочитає за їжу, а ціни не дитячі. Коли не можуть знайти перенос курсу і так по колу. Гроши треба вибивати, це правда. Я присилав заяву до суду, гроші віддали за пів часа. Краще йдить до фастлейн або мук.

 4. Ответить

  Компанія розводить на гроші. Записувався на курс devops. В результаті переносили курс 3 місяці, зараз уже більше тижня не повертають кошти і пояснюють це тим, що в країні війна, тому повертати кошти будуть до 60 днів. Не рекомендую нікому дану контору

 5. Ответить

  Проходил в этой Академии курс по веб дизайну в онлайне. Все было норм. Организация без косяков, хороший тренер. Домашки — интересные. видно, что с душой делали. Кароче, деньги потратил не зря. Спасибо

 6. Ответить

  Училась в ITEA. Почитала отзывы, они немного напрягли, шла с опаской. Хорошо, что компания оплатила курс Pytnon. Но, все оказалось норм. Офис приятный, сотрудники приветливые, оценила печеньки. Преподаватель попался крутой. Объяснял на пальцах. После курса понимаю базу и азы языка. Дальше пойду учиться. Как старт ITEA — хорошее начало.

 7. Ответить

  Про IT Education Academy дізнався від друга і вирішив піти на курси Java. База в мене була, тож спочатку було легко. але потім прийшлося попітніти щоб зробити домашку) Програма курсу досить детальна та багато практики. Почитав тут відгуки, стало якось стрьмно. На мою думку, академія нормальна с тямущими викладачами. Я можу рекомендувати.

 8. Ответить

  Мені подобалось навчатися в ІТЕА, у нас була доволі прогресивна група сама по собі, цікаві люди. Щодо викладання претензій не було ні в кого. Так, з дз було важко, але ми впоралися.

 9. Ответить

  Закінчував навчання тут за напрямом DevOps, їздили в офіс, все було добре. Сильний викладач у нас був!

 10. Ответить

  Прочитала отзывы, ну так.. напряжно, а вот друг хвалил. Решила попробовать и сейчас обучаюсь на проджекта. Лекции интересные, пока довольна, а там посмотрим.

 11. Ответить

  Пошел учиться, потому что моя компания оплачивала курсы. В целом норм, прошел javascript базовый, возможно дальше пойду

 12. Ответить

  Организация процессов довольно разгильдяйская, что уже как бы намекает. Техника довольно убогая, мне достался неподготовленный ноутбук без кнопок. На просьбу заменить — ответили сейчас к вам подойдут. День прошел так никто и не пришел. Пришел со своим на следующий день. Офис в промзоне, рядом непонятно что , но вонь жуткая. На верхних этажа квартиры смарт на час. Мы полдня слушали ахи-вздохи. Живет эта конторка в основном распиливая кешик с госок и конторок за откаты. На качество обучения им наплевать. Плюс отзывы пишут студенты как финальный экзамен про то «как круто жить в итаеа». Уровень преподавания разный. Как повезет хватит денег тренер будет хороший, нет хватит читать студент с ближайшево вуза, бабушка-теоретик с того же вуза или местный сисадмин. У коллеги курс читал довольно толковый дядька, мне читали 2 студента некомпетентных еще и не зная что чиал другой. Так что как повезет 🙂

 13. Ответить

  хитросделанные кидалы, наеюсь моя 1000 грн станет вам в заднем проходе и создаст яркийэффект