Клиника семейной медицины «Боцюн»

Киев, ул.Петра Чаадаева, 2В

(067) 233-26-43

Пн-пт с 8:00 до 20:00, Сб с 9:00 до 18:00

Посетили 1740 раз, 3 Посещений сегодня

Информация о компании взята из открытых источников и не является рекламой.
Администрация сайта не несёт ответственности за неверно указанную информацию.

Отзывы - Клиника семейной медицины «Боцюн»

 1. Ответить

  Гість, дякуємо за Ваш коментар. Керівництво розглянуло Ваші зауваження. Нам дуже прикро, що Ви залишилися не задоволені візитом. Але ми не можемо погодитися із викладеними зауваженнями, оскільки вони не відповідають дійсності.
  У клініці Боцюн використовується новий апарат УЗД General Electric Logiq F6, який зійшов з конвеєра у листопаді 2018 року. Лінійка серії F випускається компанією з кінця 2016 року та постійно удосконалюється. Ці апарати характеризуються хорошою чіткістю зображення та широким спектром можливостей для поліклінічної роботи.
  Ми дбаємо про високий рівень наших працівників. Лікарі регулярно проходять тематичні удосконалення та додаткове навчання за спеціальностями.
  Цінова політика на ринку сьогодні дуже різна. Це дає можливість кожному споживачеві обрати той заклад, який йому більше підходить. Наші ціни є середніми серед приватних закладів міста.
  Нажаль, через лікарську таємницю, ми не можемо коментувати Ваші зауваження щодо обстеження. Ви можете зв’язатися із нами та обговорити це із керівництвом закладу. Якщо Ви не зберегли результати обстеження у нас, уся медична документація, що видається пацієнтам на руки, за законодавством, обов’язково зберігається також в архіві клініки.

 2. Ответить

  Робили чоловіку УЗД черевної порожнити та нирок .. поперерше обладнання застаріле.. а по друге лікар абсолютно не розуміється в тому що робить.. пішли в німецький центр гастроентерології, зробити узд і виявили масу захворювань.. тоді коли в Клініці боцюн сказали що чоловік практично здоровий.. при цьому ціни дуже високі узд 550 грн..
  Відверто розчарована.. даремна трата грошей..

Добавить отзыв

Оцените, кликнув на звезды ниже:

Клиника семейной медицины «Боцюн» находится в жилом доме Святошинского района на 2-ом этаже (вход на площадке за домом). Указателей на тротуаре нет, но есть парочка стрелок на стенах дома с направлением ко входу.

Специалисты в клинике «Боцюн»

 • Педиатр
 • Алерголог
 • Массажист
 • Невролог-вертебролог
 • Акушер-гинеколог
 • Логопед

Оставьте свой отзыв о: