Слухові апарати – це сучасне медичне обладнання, розроблене для корекції слуху. Класифікація приладів відбувається за методом трансформації звуку, за принципом роботи та за зовнішнім виглядом. Враховується зручність користування для кінцевих користувачів. Тому на ринку зустрічаються моделі, розроблені спеціально для дітей, людей похилого віку та молоді. Ціна слухового апарату відрізняється в залежності від цих параметрів. На кінцеву вартість також впливає додатковий функціонал. Щоб обрати для себе оптимальну модель, потрібно зрозуміти сучасні пропозиції ринку та скористатися консультацією аудіометриста.
Якими бувають пристрої для корекції слуху?
Слуховий апарат – це прилад, що підсилює звук і коригує втрату слуху, стабілізуючи звукосприйняття навіть на складних стадіях розвитку патології. Він необхідний для людей з вадами у слуховій системі, незалежно від віку.
Слухові апарати розроблені з урахуванням вимог щодо естетики, зручності користування та практичності.
- Дитячі моделі зазвичай мають зовнішнє кріплення і обладнані візуальним давачем зниженого рівня заряду для вчасної заміни елементу живлення. Тому батьки чи особа по догляду в змозі контролювати поточний стан обладнання. Його ціна невисока, оскільки діти активні, та ще вчаться користуватися такими пристроями.
- Для людей похилого віку підходять моделі з простим інтерфейсом, такі як кишеньковий пристрій, який легко встановити і використовувати, або також варіанти із зовнішнім кріпленням. Перший тип поміщається в кишеню або розміщається на поясі, звук передається до вуха через провід. Цей варіант привабливий доступною ціною і великими регуляторами гучності.
Обидва типи слухових апаратів характеризуються високою зносостійкістю. Вони не вразливі до ударів, зручні в керуванні та доступні в ремонті. Це прості пристрої для корекції звукосприйняття з покращеним звучанням, призначенні як для легких, так і для складних патологічних випадків.
Якого типу варто купити пристрій покращення слуху?
Молоді люди, як правило, шукають непомітні моделі, щоб зберегти свою привабливість і відчувати комфорт при використанні апарату. На сьогодні на ринку пристроїв для покращення слуху є такі варіанти:
- Внутрішньовушні апарати встановлюються безпосередньо в слуховий прохід, мають мініатюрні розміри та майже непомітні для оточення. Підключаються до гаджетів, мають багато режимів.
- Завушний слуховий апарат кріпиться за вухом і має в конструкції провід, який транслює звуки в глиб слухового проходу.
- Слухові апарати-окуляри, які вбудовуються в оправу, підходять для осіб, які постійно носять окуляри.
Усі моделі поділяються на аналогові та цифрові. Аналогові пристрої підсилюють всі вхідні звуки однаково, тоді як цифрові можуть відрізняти шум від мовлення і автоматично регулювати підсилення. Аналогові слухові апарати дешевші, тому вони популярні серед дитячих та варіантів для літніх людей, оскільки прості у використанні.
Зважаючи на велику варіативність моделей та їх характеристик, підібрати оптимальну можна на консультації аудіометриста. Такі послуги, а також продаж пристроїв для покращення слуху, можна знайти в клініці Центр Слуху. Медичний заклад також надає послуги діагностики слуху та обстеження для дорослих і дітей.
Предыдущая статья: Как выбрать наушники?