Як знайти роботи у Європі завдяки Jooble

Jooble — міжнародний ресурс для пошуку роботи. Щогодини на сайті з’являється понад 500 оголошень, тому тут знайдеться різна робота Чехія, Польща, Румунія, Молдова, Німеччина, Словаччина — у всіх цих країнах і не тільки можна знайти чимало цікавих вакансій для українців.

image

Що варто знати шукаючи роботу на Jooble

З моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну ресурс з пошуку роботи Jooble, який вже активно працює в понад 70 країнах світу, створив зручний сайт для допомоги в працевлаштуванні. Він адаптований для українців, які змушені покинути дім та переїхати в країни Західної Європи. Завдяки ресурсу helpukrainians.jooble.org можна:

  • дізнатися актуальний перелік документів для працевлаштування у тій чи іншій країні;
  • отримати корисні поради для безпечного пошуку роботи;
  • дізнатися про актуальні вакансії саме для українців в різних країнах світу.

Команда сервісу активно співпрацює з країнами, які прихистили найбільше українських біженців, щоб допомогти їм адаптуватися в нових умовах.

Спеціально для цього щоденного оновлюються каталог вакансій, щоб якнайбільше постраждалих від війни могли отримати роботу в перевірених роботодавців.

Як знайти роботу на Jooble

Щоб знайти роботу на цьому ресурсі знадобиться:

  1. Зареєструвати профіль. Для цього достатньо номера телефону або адреси електронної пошти.
  2. Заповнити інформацію про себе. Внесіть ключову інформацію про себе (освіта, інтереси, навички), вкажіть яку роботу шукаєте, та яка заробітна плата вас влаштує. Також варто зазначити тип зайнятості (повна, часткова, дистанційна робота, готовність працювати в нічні зміни і так далі).
  3. Розпочати пошук. Переглядайте доступні вакансії в межах тієї чи іншої країни, задавайте параметри пошуку, відгукуйтеся на пропозиції роботодавців та отримуйте рекомендації.

Зверніть увагу! В більшості країн Європи не прийнято вказувати вік та додавати фото до резюме.

Як бачите, користуватися Jooble анітрохи не складніше, ніж українськими ресурсами для пошуку роботу.
Окрім вакансій на сайті ви знайдете корисні поради як скласти резюме, адаптоване під вимоги європейських країн.

Також в пригоді стане інформація як виїхати за кордон в умовах воєнного стану.

Тож навіть якщо ви не плануєте шукати роботу, можете відвідати цей ресурс, щоб дізнатися актуальну інформацію про особливості працевлаштування в тій чи іншій країні, дізнатися про умови виїзду за кордон та скільки готові платити українцям в різних країнах Європи.

 

Предыдущая статья:Оставить комментарий