Види ліжок

В сучасних магазинах представлено безліч моделей меблів на любий смак і гаманець, однак таке різноманіття не допомагає, а, скоріше, шкодить вибору. Звичайний покупець може розгубитися, розбираючись, які види ліжок найбільш підходять для облаштування його спальні.

Які бувають види ліжок

Основним параметром при виборі спального місця є розміри. Саме від цього параметру залежить його зручність і функціонал. В залежності від розміру, всі ліжка бувають наступних видів:

  • Дитячі. Такі ліжка – перші меблі для сну маленьких хлопчиків і дівчаток. Дітям до 3 років підходять колиски або ліжечка з високими бортиками, що не дають дитині випасти під час сну. Для старших малюків розмір ліжка змінюється, а для школярів середніх класів цілком підійде стандартне доросле ліжко.
  • Односпальні. Розмір спального місця такої моделі складає до 90 см в ширину і до 2 метрів в довжину. Цього простору достатньо, щоб доросла людина середнього зросту і ваги могла повноцінно відпочити. Однак зазвичай такі моделі використовуються в якості підліткових.
  • Полуторні. Найбільше розповсюджена модель, габарити якої складають до 140 см в ширину і до 200 см в довжину. На такому матраці доросла людина в змозі не тільки вміститися, а і повноцінно відпочити, розкинув руки і ноги. При необхідності на ліжку такого виду помістяться навіть двоє людей.
  • Двоспальні ліжка. Як видно з назви, двоспальне ліжко призначено для сну і відпочинку зразу двох відпочиваючих. 160 см в ширину і близько 200 в довжину – анатомічно правильні розміри для комфортного сну пари. Наявність ортопедичного матрацу з пружинним блоком зробить сон ще
    більш комфортним і здоровим.
  • Нестандартні. Ліжка, розміри або форма яких виходить за межі загальноприйнятих стандартів, можна вважати нестандартними. Такі моделі виконуються за індивідуальним замовленням, або в разі, коли виробник самостійно вводить таке ліжко в лінійку своєї продукції.

Висота – ще один важливий параметр в виборі ліжка. За цим параметром всі моделі поділяються на такі групи:

  • Подіум. Висота такого ліжка не більше 45 см. Такі вироби прекрасно вписуються в атмосферу різноманітних інтер’єрних стилів: від модерну і лофту до мінімалізму.
  • Стандартні. Загальноприйнята висота місця для сну складає 50-65 см. Саме така висота є анатомічно зручною для людини середнього зросту та дозволяє йому вільно присісти або прилягти на поверхню. Саме такі ліжка користуються найбільшою популярністю та виготовляються з самих різноманітних матеріалів.
  • Високі. Висота ліжка вище 90 см дозволяє корисно використовувати простір під ліжком. Зазвичай там розміщають ніші або шухлядки, що можуть замінити комод або навіть шафу, яким немає місця в малогабаритній квартирі. Такі моделі незамінні для невеликих квартир, в яких кожен метр корисної площі на вагу золота.

Вибираючи ліжко, звертайте увагу не тільки на власні бажання, але й на розмір і інтер’єр в кімнаті, в якій буде розташовано виріб. Інтернет магазин kult-mebeli.com.ua пропонує вам різноманітні види ліжок високої якості по вигідним і справедливим цінам.

Предыдущая статья:Оставить комментарий