Види душових кабін та як обрати

Душова кабіна — це універсальний варіант для ванної кімнати незалежно від площі та дизайну. Сучасний темп життя не завжди дозволяє витрачати час на лежання у ванні, до того ж це дуже неекономно. Інша справа — душ. А як обрати найкращий варіант душової кабіни розповідаємо в нашому матеріалі.

Які душові кабіни бувають

Умовно всі душові кабіни можна розділити на три великі групи:

  • Відкриті. Їх конструкція не передбачає стелі, а роль однієї чи двох стін виконують стіни ванної кімнати. Такі душові кабіни можуть мати піддон або бути безпороговими, тобто злив облаштований прямо в підлозі. Найкраще вписуються в інтер’єр скляні душові кабіни, адже вони візуально розширюють ванну кімнату. З недоліків варто зазначити складність монтажу та необхідність створення надійної гідроізоляції.
  • Закриті. Такі моделі схожі на герметичну капсулу. Вони можуть мати будь-яку форму — круглу, прямокутну, напівкруглу. Встановити таку душову кабіну можна в будь-якому приміщенні, де можна забезпечити подачу та відведення води. З переваг варто зазначити звукоізоляцію, особливий мікроклімат та додаткові функції, наприклад, така конструкція дозволяє купати дитину.
  • Комбіновані. Така конструкція являє собою ванну з закритою душовою кабіною. Така душова кабіна дозволяє використовувати безліч додаткових опцій — тропічний душ, гідромасаж чи навіть джакузі. При цьому вартість такого душу доволі висока, а площа ванної кімнати має бути досить великою.

Як обрати душову кабіну: актуальні рекомендації

Щоб підібрати найкращий варіант для вашого дому, необхідно звернути увагу на деталі душової кабіни. Для прикладу, піддони можуть виготовляти з акрилу, сталі, кераміки, каменю. Найкращий варіант з точки зору якості та ціни — акрил. Проте цей матеріал гнучкий, тому не підходить людям з великою вагою. З недоліків інших матеріалів варто зазначити шум води при контакті зі стальним піддоном, повільне нагрівання чавунного, високу ціну каменю та не надто хорошу міцність кераміки.

Стосовно дверей то вони можуть бути пластиковими або скляними. Нехай скляні душові кабіни вас не лякають, вони виготовлені із загартованого скла. До того ж за склом легше доглядати.

Також зверніть увагу на те, як відкриваються двері. Вони можуть бути поворотними, розсувними чи двостулковими. Двері на шарнірах будуть більш надійними, а також зручними для малих ванних кімнат.

Додатковий функціонал — це особисте питання кожного покупця, але душова кабіна може доповнюватися безліччю функцій: тропічний чи каскадний душ, гідромасаж, генерація пари, ефект сауни та інше.

Як бачите, вибір чималий. Ваше завдання вивчити всі характеристики та обрати оптимальний варіант.

Предыдущая статья:Оставить комментарий