На що слід звернути увагу при виборі коляски-трансформер

У цій статті ми допоможемо молодим батькам зрозуміти всі тонкощі при виборі важливого транспортного засобу для дитини. Головним і, напевно, найважливішим критерієм при виборі коляски є — вона повинна бути зручною для малюка і справлятися з усім основним функціоналом. Але, майте на увазі, коляска повинна забезпечувати дитині правильний і здоровий розвиток, а мами не повинні відчувати ніяких незручностей при експлуатації.

Необхідно також не забувати, що в колясці дитина буде проводити більшу частину часу поки він ще маленький, і тому вона повинна бути комфортною йому, як в положенні лежачи, так і в сидячому положенні. Перш за все, в період, коли малюк навчиться сидіти, він повинен їздити лежачи. Проблеми у мам виникають якраз, коли дитина вчиться сидіти. Спочатку це дуже складно, поки спина малюка не зміцніла, малюк буде хитатись з боку на бік, нахилятися вперед і назад. Але не потрібно поспішати змінити коляску на літню. Хребет дитини в такому віці ще не сформований і таке навантаження буде негативно впливати на розвиток внутрішніх органів, та й самого хребта дитини. Деякі мами виходять з даної ситуації, застосовуючи як опору під спину подушку. У зимових візках мами підкладають під спину дитини подушку (але, як ви розумієте, — подушка не найкраща опора для незміцнілої спини дитини).

В такому випадку найоптимальнішим варіантом буде вибір дитячої коляски-трансформер.

Коляски-трансформерМи виділили кілька пунктів, які можна сміливо віднести до переваг колясок-трансформерів.

  1. Питання про придбання прогулянкового візочка відпадає само по собі.
  2. За розміром коляска-трансформер набагато менша ніж звичайна класична коляска.
  3. Даний транспортний засіб в складеному вигляді, незважаючи на свої габарити, займає мало місця.
  4. Якщо ви вибрали модель з надувними колесами, ви можете бути впевнені, що купуєте справжній позашляховик.
  5. Перекидна ручка, п’ятиточкові ремені безпеки — важливі складові при виборі коляски. Перекидна ручка дозволяє перевозити малюка обличчям по ходу руху, або проти ходу руху.
  6. При виборі коляски обов’язково зверніть увагу на міцність рами і вагу товару. Але, хочемо вас попередити, думка про те, що чим потужніша конструкція рами, тим міцніша коляска — міф. Адже візок не танк, він потрібен для прогулянок дитини на свіжому повітрі, а не для перевезення важких предметів. І якщо коляску не перевантажувати, в такому випадку вона прослужити вам дуже довго. Більшість виробників намагаються використовувати легкі сплави алюмінію, що полегшить вагу коляски.
  7. Особливу увагу зверніть на ширину шасі. Це важливий критерій якщо ви проживаєте в багатоповерховому будинку, і їздити в ліфті вам доведеться по кілька разів на день. У більшості колясок ширина шасі варіюється від 60 до 65 см.
  8. Особливу увагу зверніть на колеса коляски. Якщо ви вибираєте пневматичні колеса,
  9. в такому випадку запам’ятайте, що періодично їх необхідно підкачувати. Але якщо ж ви вибираєте коляску з пластиковими колесами, тоді в зимову пору року — не найкращий варіант для прогулянок, так як під час ожеледиці, колеса будуть ковзати.
  10. Зовнішня оббивка коляски відіграє важливу роль для мами. Адже чим простіше вона в догляді, тим легше для мами буде за нею доглядати.

Наприклад, у багатьох візках використовується поліефірна тканина. Цією тканини властива водонепроникність, теплоізоляційні властивості, пожежна безпека, висока міцність, стійкість до стирання.

Тканина, яка імітує льон. Так як сам льон дуже нетривка тканину, в цьому випадку як домішка додають в льон поліефірні волокна. І після цього тканину стає еластичною, міцною і стійкою і потертостей.

Також спеціально для колясок розробили оббивку, яка імітує котон. До натуральних волокон бавовни домішують поліефірні волокна. Це, як ми вже розглядали, дає тканини більш тривалий термін в експлуатації.

Предыдущая статья:Оставить комментарий