Самі сирні піци: рекорди, смаки й реальне меню

Піцца

Невідомо, хто першим здогадався розплавити на шматочку тіста кульку сиру. Результат захоплює людство як мінімум пару тисячоліть. Найпоширеніше прохання в піцеріях усього світу — подвійна порція сиру. Золотава скоринка, вершковий смак, тонкі нитки розплавленого молочного золота… Смакота!

5 сирів піци Домінос

Зібрати разом сотні сортів сиру для мережі з 17300+ ресторанів в 90 країнах світу було б дуже складно. У лідера з продажу піци в світі Домінос всі базові варіанти піци містять розплавлену моцарелу від перевіреного і узгодженого з міжнародними офісом в США локального постачальника. При виборі середньої та великої піци можна замовити сирний бортик.

Популярна піца Domino’s Pizza з назвою «П’ять сирів» включає в себе бергадер блю, чеддер, моцарелу, фету і пармезан. По секрету — фанатичні прихильники сиру додатково замовляють сирний бортик з крем-сиром Філадельфіяй отримують 6 сирів. У вершковому соусі Альфредо є пармезан.

При бажанні в Піца-конструкторі можна збільшити порції сиру, змінити пропорції, замінити елементи і додати щось ще: соковиту курочку, гриби, бекон, пепероні, шпинат.

Маргарита з моцарелою

Все дуже просто: гурток тесту, червоні помідори, білі кільця моцарели буффало і зелені листочки свіжого базиліка. Три кольори нагадують італійський прапор. Проста ідея принесла пиццайоло Рафаель Еспозіто шану сучасників. Придумана майстром в 1889 році піца названа в честь першої королеви об’єднаної Італії. Піцерія Brandi приймає відвідувачів і в наші дні.

111 сирів

Унікальний склад піци придуманий в берлінському ресторані. Пиццайоло зібрали на колі тіста діаметром на 2 см ширше стандартної піци 111 сортів поширених, рідкісних і ексклюзивних сирів з різних місць Європи. Вага начинки всього 288,6 г, або 2,6 г на кожен сорт сиру. Під час фіксації рекорду представники Книги рекордів Гіннеса разом глядачами із задоволенням з’їли 10 варіантів суперсирного шедевра.

101 сир на одній піці

Це менше попереднього рекорду, зате така піца реально присутня в меню популярної піцерії в американському Портленді.

Для виготовлення піци потрібно:

  • 55 видів твердого сиру;
  • 36 сортів м’якого сиру;
  • 9 тертих висушених сирів.

Додатково моцарелою нафарширований корж піци. Прикрашають мрію сиромана чіпси з пармезану. На презентації новинки шматочок шедевра під назвою Centuono Formaggio продавали за 2 долари.

Піцца

Предыдущая статья:Оставить комментарий