Куди краще поїхати з України під час війни

Повномасштабна війна росії проти України зруйнувала плани та мрії мільйонів українців. Щоб зберегти життя та здоров’я своє та своїх дітей сотні тисяч наших громадян вирішили виїхати за кордон. В цьому матеріалі розповідаємо, куди краще поїхати з України під час війни.

Які є варіанти?

Аеропорти закрили ще з перших хвилин повномастабного вторгнення, тож українці отримали можливість виїжджати залізничним сполученням чи автотранспортом в країни Європейського союзу.

Найбільш оптимальний варіант — Польща, Угорщина, Молдова чи Румунія. І ось чому:

  • В цих країнах багато українців, особливо від початку повномасштабної війни.
  • Вартість оренди житла не надто відрізняється від оренди в Україні.
  • Продукти харчування та товари першої необхідності теж коштують не дорожче, ніж в Україні.
  • В цих країнах, особливо в Польщі, досить легко знайти роботу, адже українці давно зарекомендували себе працелюбними та відповідальними.

Крім того завжди можна поїхати в інші країни Європейського союзу — Німеччина, Франція, Італія, Велика Британія, Іспанія чи будь-яка інша. Зараз чимало країн Європи максимально спростили вимоги до українців та пропонують різноманітні пільги.

Загалом зараз українців готові підтримувати у всіх цивілізованих країнах.

Як організувати поїздку за кордон

Для початку слід розуміти, що чоловіки призивного віку без документів про відстрочку чи спеціальної перепустки не можуть виїхати за кордон. Тож основна частина українців, що покидають країну — жінки та діти.

Для них це може виявитися тим ще випробуванням. На щастя є дуже зручний сайт https://travel-guide.website/. На ньому є чимало інформації, пов’язаної з туризмом. Але від початку війни на цьому ресурсі зібрана корисна інформація для українських біженців, які зараз за кордоном: від переліку документів, необхідних для перетину кордону до, наприклад, адрес місць, де можна отримати PESEL, якщо мова йде про Польщу.

Перші дні війни були справжнім випробуванням, але зараз доступно чимало інформації про перебування біженців за кордоном. Ви можете доволі легко проаналізувати доступні дані та пошукати відгуки та враження українців від життя в тій чи іншій країни.

Ми ж рекомендуємо перечекати війну в будь-якій країні Європи. Річ у тім, що європейці дуже співчувають українцям та готові всіляко підтримувати їх на час війни, пропонуючи безкоштовне житло. А уряди країн всіляко сприяють працевлаштуванню, влаштуванню дітей у школи та садочки, а також пропонують безкоштовне медичне обслуговування.

 

Предыдущая статья:Оставить комментарий