Обираємо зимові шини в каталозі Cooper Tire & Rubber Company (США)

Шини американського виробника Cooper Tire & Rubber Company – лідер продажу в Києві серед марочних покришок. Високе місце в рейтингу вподобань, за даними автолюбителів, їм забезпечили ефективний баланс ціни й надійності, тривала служба (до 100 тисяч кілометрів), каталог продукції. Єдиною складністю при виборі таких виробів для неспеціалістів в автосервісі залишається пошук моделі, що найкраще підійде для конкретної машини.

Експерти нагадують: обирати відповідні шини Cooper можна:

  • залежно від сезону «носіння», виробник розділив асортимент на всесезонні, зимові та літні шини, окремо йдуть зимові покришки під шип (із заготовленими отворами) та моделі з шипами;
  • за маркою й моделлю автомобіля. На сайті інтернет-магазину «ШипШина», наприклад, є програма, яка дозволяє за кілька секунд обробити весь каталог та вибрати набір оптимальних варіантів, ввівши марку, рік випуску, модель авто і індекс (модифікацію).

Всього в лінійці брендових покришок американського виробника пропонується понад 10 колекцій. Найбільшою популярністю для зимового сезону користуються дві серії.

Cooper Tire

Cooper Discoverer

Всесезонна резина Cooper Discoverer призначена для широкого списку моделей та марок автомобілів. Випускається для коліс діаметром 16–20 дюймів, розрахована на 90–100 тисяч кілометрів пробігу. Рекомендована для позашляховиків і міських кросоверів, оскільки шини Discoverer спочатку розроблялися як посилена модель для їзди за ускладнених умов (мокра траса, бездоріжжя, рельєф з перепадами).

Особливості серії Discoverer:

  • поглиблені ламелі в малюнку протектора (сприяють швидкому відведенню води та бруду, попереджаючи ефект аквапланування);
  • зубчасті канавки для кращого зчеплення із засніженою поверхнею, самоочищення;
  • унікальна технологія виготовлення центрального ребра (тихий хід, відмінна керованість, потужна тяга).

Cooper Weather-Master

Найбільшою популярністю в модельній серії Cooper Weather-Master користується специфікація SA2, виконана із застосуванням екологічних масел та гуми, збагаченої кремнієм. Плюси:

  • стабільна хода (без кочення);
  • знижені витрати палива при використанні Cooper Weather-Master SA2;
  • збереження еластичності резини при мінусових температурах;
  • прохідність по глибокому снігу;
  • курсова стійкість на льоду.

Ці шини – найтитулованіші в каталозі Cooper Tire & Rubber Company. Виготовляються за технологією High-Performance (маркування HP). Мають асиметричний малюнок протектора з великими відстанями між відділами, що дозволяє домогтися ефективного самоочищення покришки від снігу, каміння та бруду при істотному зниженні гальмівного шляху. Для мокрої засніженої дороги, їзди в сльотаву українську зиму Coopper WM – оптимальний вибір для легкового транспорту будь-якої марки.

Предыдущая статья:Оставить комментарий