ТРЦ «Dream Town»

Киев, просп.Оболонский, 1Б

(044) 428–36–10

Ежедневно с 10:00 до 22:00

Посетили 8052 раз, 3 Посещений сегодня

Информация о компании взята из открытых источников и не является рекламой.
Администрация сайта не несёт ответственности за неверно указанную информацию.

Отзывы - ТРЦ «Dream Town»

 1. Ответить

  ОБЕРЕЖНО! ТУТ ВКРАДУТЬ ВАШ ТЕЛЕФОН!

  8 квітня 2017 р. в ТРЦ “Dream town” в мене і ще близько 10!!! людей вкрали телефони та гаманці в різних магазинах по ТРЦ.

  Ми “в лоб” зіткнулися з бездіяльністю охоронної системи торгового центру та безпорадністю правоохоронних органів нашої країни (якщо можна їх так назвати).
  Одразу ж після того, як виявила, що телефона немає в кишені, підбігла до дівчат-продавців, швидко все пояснила. На що одна із них мені відповіла, що це в них норма (що часто тут крадуть телефони і гаманці) і що я з цим нічого не зроблю!!! (Як на мене, надто підозріла така поведінка. Як такі жахливі речі можуть бути нормою??! У випадку частих крадіжок в ТРЦ, тим більше в одному і тому ж магазині, посилюйте охорону! Чи мізків нікому не вистачає на це? Всі думають тільки про свою задницю. А на клієнтів ТРЦ, вибачте, “пофіг”.
  Після цього звернулася до охоронця на проході, той відповів, що охороняє тільки свій магазин і сказав підійти до іншого навпроти. Я так і зробила. І що ви думаєте? На мене подивилися з дурною посмішкою і відповіддю: “А що я можу зробити? Це не моя компетенція. Викликайте поліцію”. (Питання: охоронці по ТРЦ — це красива декорація чи що? Тобто спокійно можна занести туди вибухівку і підірвати все разом і ніхто нічого навіть не побачить і не подумає робити??!)
  Я викликала поліцію, яка приїхала десь за 15 хв. Пояснила вкотре, що сталося. Ну, вони вислухали, чемно відповіли, що наврядчи хтось надасть відео з камер спостереження, що це не перший раз така ситуація і т.д. Як виявляється, це довга процедура, яка триває мінімум декілька днів.
  Я перепрошую, але за декілька днів той телефон розберуть на деталі і ніхто вже нічого не дізнається, що, як і де з ним.

  В час шаленої інформатизації, коли по ТРЦ повно “типу охоронців” і “типу камер” НІХТО НЕ ВИЯВЛЯЄ БАЖАННЯ НАДАТИ І ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО З КАМЕР, ЩОБ ПО ГАРЯЧИХ СЛІДАХ ЗЛОВИТИ ЗЛОДІІВ!

  А як бути звичайній людині, яка виявила крадіжку миттєво, а їй просто ніхто не хоче допомогти?!
  Я вирішила переглянути відгуки про ТРЦ і наткнулася на багато “цікавого” в мережі. Вже не один рік люди регулярно постять скарги на крадіжки і бездіяльність ТРЦ. КУДИ ДИВИТЬСЯ КЕРІВНИЦТВО І НАША ДОБЛЕСНА ПОЛІЦІЯ???
  Схаменіться, шановні!!! Ви взагалі втратили відчуття страху? Про людяність та адекватність мова не йде…
  Про яку цивілізацію може йти мова? Наші люди заслуговують на те, що мають на цілих 300%!

  !!!Я докладу всіх зусиль, щоб розголос про ці події розійшовся якнайдалі, хоча б застережу інших людей від таких жахливих ситуацій!!!
  Прошу поширювати дану інформацію!

  Я зверталася в ТРЦ в адміністрацію, щоб написати скаргу, то мені ніхто цього не дав зробити!!!

  Більше туди ні ногою і НІКОМУ НЕ РАДЖУ!

Добавить отзыв

Оцените, кликнув на звезды ниже:

Dream Town — торгово-развлекательный центр на Оболони объединяет в себе наибольшее количество брендовых магазинов, услуг и развлечений. ТРЦ Дрим Таун уникален не только своим расположением (между 3 станциями метро с большим пассажиропотоком), но и экзотическим внутренним интерьером.

Огромное количество брендовых магазинов от среднего- до лакшери-класса позволит обуться, одеться и обставить свой дом по доступным ценам.

Зона развлечений находится на третьем этаже комплекса и поражает своей площадью — около 20 000 кв. м. В ней разместились:

 • Роллердром с уникальным скоростным роллертреком
 • Аквапарк в доисторическом стиле
 • Автодром
 • Ледовый каток
 • Боулинг-клуб с детской площадкой, бильярдом, караоке, баром, игровыми автоматами
 • Керлинг
 • Тир
 • Кинотеатр
 • Мини-зоопарк
 • и многое другое…

Приходи, развлекайся, закупайся, знакомься и отдыхай… В Dream Town все условия для насыщенного времяпровождения с друзьями или семьей!

Оставьте свой отзыв о: