Екологічно чиста вода с доставкою від Crystal Clear Water

Чиста вода є одним з найважливіших компонентів для людського організму, без якого неможливе його нормальне функціонування. Її якість у водопроводах залишає бажати кращого – в ній стільки різних домішок та шкідливих мікроорганізмів, що не завжди вдається зробити очищення за допомогою сучасних фільтрів. Вживання такої води може спровокувати появу різних хвороб, погіршення самопочуття.

Єдине єффективне вирішення проблеми – це доставка очищеної води додому, в офіс, або в будь-яку іншу установу (школу, дитячій садок, лікарню та інше). У столиці є багато компаній, що надають подібні послуги, але співпрацювати потрібно лише з перевіреними гравцями ринку.

Чиста вода с доставкою

Особливості доставки води від Crystal Clear Water

Компанія пропонує воду в бутлях для кулерів, які є максимально економічними та зручними у використанні. Розмір однієї ємкості складає 18,9 літра, а його вартість дорівнює всього 65 гривень. Швидкість доставки по місту максимальна, виконується вона експедиторами на фірмових автомобілях компанії. Замовивши бутильовану воду ссвотер, ви отримуєте не лише продукт високої якості, але і добротний сервіс.

Які етапи очищення проходить вода перед відправкою кінцевому споживачеві

  • Повністю видаляються механічні домішки (пісок, сміття, іржа), сторонні компоненти біологічного та хімічного походження.
  • Проводиться процедура пом’якшення за допомогою технології іонного обміну, завдяки якій жорсткість стає ідеальною для людського організму.
  • Виконується очищення зворотним осмосом для видалення усіх сторонніх молекул.
  • Вода насичуєтся мінералами та озонується.

Після виконання всіх процедур, кінцевий продукт обробляється ультрафіолетовими променями для майбутнього транспортування.

Переваги очищеної питної води Crystal Clear Water

  • Продукт ідеально личить для приготування їжі та кави, для пиття в чистому вигляді.
  • У складі повністю відсутні токсини, хвороботворні мікроорганізми, хлор та інші шкідливі з’єднання.
  • Регулярне вживання очищеної води сприятливо впливає на стан шлунку, функціонування органів людини.
  • Доступна ціна. При покупці води з доставкою, ви не платите зайве за рекламу, упаковку, як в більшості супермаркетів.

Сотні офісів та організацій столиці, тисячі приватних осіб замовляють екологічно чистий продукт від компанії Crystal Clear Water, рекомендують його своїм друзям, знайомим, родичам. На здоров’ї ніколи не слід економити.

Предыдущая статья:Оставить комментарий